Neodolateľne
ľahke

Cappuccino ako z kaviarne

Pripraviť si cappuccino ako z kaviarne nebolo nikdy tak jednoduché. Stačí len zaliať, zamiešať a vychutnať. Vyberte si svoju obľúbenú príchuť klasického Jacobs Cappuccina, Jacobs Cappuccina Choco Milka, Jacobs Cappuccina Baileys (bez alkoholu), Jacobs Cappuccina Vanilka či ľadovú variantu Slaný Karamel.

 

PRESKÚMAJTE NAŠE PRODUKTY


Máte chuť na cappuccino s hustou krémovou penou ako z kaviarne? Vyskúšajte Jacobs Cappuccino. Stačí len zaliať, zamiešať a vychutnať.


Máte chuť na cappuccino s hustou krémovou penou ako z kaviarne? Vyskúšajte Jacobs Cappuccino Choco s príchuťou Milka.


Máte chuť na cappuccino s hustou krémovou penou ako z kaviarne? Vyskúšajte Jacobs Cappuccino s príchuťou Vanilky.


Máte chuť na cappuccino s hustou krémovou penou ako z kaviarne? Vyskúšajte Jacobs Cappuccino s príchuťou Baileys (bez alkoholu).


Máte chuť na cappuccino s hustou krémovou penou ako z kaviarne a chcete sa osviežiť? Vyskúšajte ľadovú variantu Jacobs Cappuccino s príchuťou slaného karamelu.

Príprava kávových špecialít

Cappuccino s hustou krémovou penou je dokonalý nápoj sám o sebe. Teraz si ho môžete pripraviť sami doma. Jacobs cappuccino prináša perfektné variácie tejto dobre známej pochúťky. Príprava je neodolateľne jednoduchá - jednoducho zaleješ, zamiešaš a vychutnáš. Vyskúšajte všetky príchute!

Zostaňte s nami v kontakte

Sledujte nás na sociálnych sieťach