Zrnková káva

Máte chuť na výborne pripravené a chutné espresso? Alebo by ste si radšej dali Cappuccino či Caffé Latte? Kávy Jacobs sú namiešané z kvalitných odrôd arabiky a robusty, pripravené pre váš bohatý chuťový zážitok.

 

Preskúmajte naše produkty


Jacobs Barista Italiano inšpirovaná umením talianskych majstrov baristov vám prináša vybrané kávové zrnká, ktoré sú pražená dlhšiu dobu pri nižšej teplote.


Zrná tejto kávy sú pomaly pražená pri nižšej teplote a po dlhšiu dobu, pre naozaj skvelú chuť kávy.


Zrná tejto kávy sú pomaly pražená pri nižšej teplote a po dlhšiu dobu, pre naozaj skvelú chuť kávy.


Výborne pripravené a chutné espresso? Stredne pražené zrná s príijemnou arómou a vyváženou...


"Cappuccino nebo caffé latte ako z kaviarne? Tmavo pražené zrná s plnou chuťou a vynikajúcou arómou...


Vychutnajte si intenzívnu chuť stredne tmavo pražených zŕn kávy Jacobs Krönung Selection. Ideálne pre prípravu vášho obľúbeného cappuccina alebo caffè latte.

Príprava zrnkovej kávy

Zrnkovú kávu možete pripraviť hneď niekoľkými spôsobmi. Ak doma nemáte pákový kávovar či automatický presovač, musíte kávu namlieť ručne v mlynčeku. Záleží potom iba na vás, či si kávu pripravíte v stále obľúbenejšom french presse či napríklad v moka konvičke. Platí ale jedno pravidlo pre oba spôsoby - čím čerstvejšie namletá káva, tým lepší výsledný nápoj.

Šálka kvalitnej kávy jedným stlačením tlačidla

Pre kávu ako z kaviarne je dôležité mať nielen kvalitné zrnko, ale aj kávovar. Plnoautomatické kávovary Philips, s inovatívnym napeňovačom mlieka LatteGo, alebo klasickým napeňovačom mlieka, chránia pôvodnú arómu zŕn vďaka špeciálnemu aróma krytu. So 100% keramickými mlynčekmi uchovávajú chuť čerstvo mletej kávy aj po dlhodobom užívaní. Pokročilé nastavenia prispôsobia teplotu a silu nápoja, od klasického espressa až po latte macchiato s hodvábne jemnou mliečnou penou, jednoduchým dotykom tlačidla. Optimálnu rovnováhu medzi teplotou a extrakciou arómy zaručí príprava s teplotou vody v rozmedzí 90 a 98 ° C. Vychutnajte si kávu ako z kaviarne u vás doma s kávovarmi Philips a zrnkovou kávou Jacobs.

Zostaňte s nami v kontakte

Sledujte nás na sociálnych sieťach