Urobte prvý krok na ceste za Vašimi snami

Všetci máme svoje sny

Kedy inokedy má človek chvíľu sám pre seba ak nie pri šálke lahodnej kávy. Navyše sa aróma kávy Jacobs vyznačuje jedinečnou vôňou, ktorá výborne naštartuje našu myseľ, aby sme si mohli uvedomiť a sformulovať svoje často krát už zabudnuté sny. Snívať s otvorenými očami nie je v podaní značky Jacobs iba prázdným sloganom, ale je aktívnou víziou pomôcť ľuďom vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a pustiť sa do plnenia vlastných snov. Ústredná myšlienka siaha až ku samotnému zakladateľovi značky Johannu Jacobsovi, ktorý sa rozhodol splniť si vlastný sen a dopriať jedinečný pôžitok z kávovej arómy Jacobs všetkým obyčajným ľuďom. Skrz kávu a jej výnimočnú arómu sa Jacobs snaží šíriť toto posolstvo aj teraz.

Kontakty

Ak na nás máte akékoľvek otázky či pripomienky, nebojte sa nám napísať či rovno zavolať. Veľmi radi sa Vám budeme venovať. 

História značky

Značka Jacobs začala svoju históriu už v roku 1895, to znamená pred viac ako 100 rokmi. Zakladateľ značky Johann Jacobs si splnil svoj sen, keď sa rozhodol poskytnúť jedinečný pôžitok z kávovej arómy všetkým ľuďom.

 O káve

Káva, ako jedna z najviac obchodovateľných komodit na svete, začala svoju dlhú históriu v Etiópii vo východnej Afrike. Dnes je jednou z najviac konzumovateľných nápojov na svete.

Jacobs podporuje snívanie ľudí a presvedčenie, že snívať sa dá aj s otvorenými očami. Niekedy totiž stačí iba napísať svoj sen na kus papiera alebo sa o neho podeliť so svojimi najbližšími, vďaka čomu sa dostaneme bližšie k jeho splneniu. Snívanie pritom môže začať šálkou jedinej kávy!

 

Zostaňte s nami v kontakte

Sledujte nás na sociálnych sieťach